Magazin

Doğa Bekleriz mesleğini bıraktı

Doğa Bekleriz mesleğini bıraktı

Doğa Bekleriz "Sevdiğim insan için 10 yıllık mesleğimi ve şöhretimi bırakıyorum" dedi.

Bu yıl 18'cisi düzenlenen ZUCEX Fuarı'na katılan Doğa Bekleriz, bir firmanın ürettiği dev ütü masasının başına geçip Vahe Kılıçarslan'ı dakikalarca ütüledi.

Bu ilginç tanıtımın ardından gazetecilerin yeni aşkı Fuat Altan'la ilgili sorularını yanıtlayan Bekleriz, "Ünlü olunca kocasını terk etti" yönünde çıkan haberlerle ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Bakın, şimdide sevdiğim insan için 10 yıllık mesleğimi ve şöhretimi bırakıyorum. Erkek arkadaşımın benden böyle bir talebi ve isteği oldu bende saygı duydum kabul ettim. Para, maddiyat ve şöhret benim için ikinci planda kaldı. Ünlü oldu evliliğini bitirdi dediler. Bu yalan. Bakın evliliğim için şöhretimden vazgeçiyorum. Bu benim sondan üçüncü işim. Onlar da sözleşme imzaladığım için yapacağım." dedi.

Sevgilisinin ailesiyle tanıştığını belirten Bekleriz, "Henüz evlilik yok. En azından yakın zamanda yok. Şu anda birlikte olduğu insan İzmirli olduğu için ben de bundan sonra orada yaşayacağım. Orada ev kurdum ve bu düzeni aşkım için sürdüreceğim."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 24.08.2007
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.