Magazin

Doğa Bekleriz: Aşkı buldum

Doğa Bekleriz: Aşkı buldum

Önceki gün Solar Beach'te bir tanıtıma katılan Doğa Bekleriz özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Artık kendisine daha fazla dikkat edeceğini ve işlerini seçeceğini söyleyen Bekleriz, "Artık DJ'lik yapmayacağım, her tanıtıma da katılmayacağım. Sevdiğim erkek böyle bir şey rica etti benden. Ben de işleri seçmeye başladım. Zaten mekan olarak da İzmir'e taşınıyorum. Dolayısıyla iş hayatını da yavaşlatıyorum. Hemen şimdi değil ama yavaş yavaş sonlandıracağım. Ruhuma dokunan aşkı buldum artık hiçbir tedirginlik yaşamıyorum" dedi.

Erkek arkadaşının ailesiyle de tanıştığını anlatan güzel manken "Hayatımı korumak adına buradan gideceğim. Çünkü artık zarar görmek istemiyorum. İlişkimin yıpranmasını istemiyorum. Hiçbişey huzur ve mutluluktan önemli değil. Cumartesi akşamları bir gece şovumuz olacaktı mesela onu yapmıyorum, istemedi ve bıraktım" diye konuştu.

Doğa Bekleriz yeni projeleriyle ilgili ise "TRT'de diziye başlıyorum, bir sekreter rolündeyim. Sit-com olduğu için çok ciddi sahneler yok. Bugüne kadar gözlemlediğim sekreterlerden faydalanarak güzel birşey ortaya çıkaracağım" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 31.07.2007
411
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.