Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

DNA sonucu: Öz oğlu

DNA sonucu: Öz oğlu

Mezar açtıran tartışma noktalandı. Mahkeme kararıyla yapılan DNA testi sonucuna göre; Emrah Karaca, Cem Karaca'nın öz oğlu çıktı.

Cem Karaca'nın ölümünden sonra evli olduğu ve ayrıldığı eşleri arasında yaşanan tartışma, yapılan DNA testiyle son buldu. Teste göre Emrah Karaca, Cem Karaca'nın oğlu. Cem Karaca'nın iki hafta önce mezarı açılarak alınan DNA örneklerinin sonuçları belli oldu. "Cem Karaca tıbben baba olamıyordu" diyen son eşi İlkim Karaca'ya karşı, üçüncü eşi Feride Balkan Karaca ve oğlu Emrah Karaca'nın açtığı tazminat davasında, DNA testi için sanatçının kabrinin açılmasına karar verilmişti.

Savaş Ay'dan öğrendi
Merakla beklenen DNA sonucu, dün Star Haber'de açıklandı. Raporu ele geçiren Savaş Ay, canlı yayında Emrah Karaca'ya telefonla bağlandı.

Ay'ın ağzından Cem Karaca'nın öz oğlu olduğunu öğrenen Emrah Karaca şunları söyledi: "Ben iki kere baba acısı çektim. Biri öldüğünde biri mezarı açıldığında. Bana bunu yaşatanlar hukuk ve Allah önünde hesabını verecekler. Bu asla bir miras kavgası değil, namus ve şeref meselesiydi. Babam hayatta olsaydı hakkımı aramamı isterdi."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 07.04.2006
582
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.