Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Diva'ya Jolie estetiği!

Diva'ya Jolie estetiği!

Bülent Ersoy, 2.5 milyon lira alacağı reklam filmi için bakıma girdi! Angelina Jolie’nin de kullandığı ‘Sihirli İğne’ yöntemiyle Diva’nın elmacık kemiklerine ışık dolgusu yapıldı, karın bölgesindeki yağları atmak için de ‘Cool Sculpting’ uygulandı.

bülentersoy

İzzet Çapa, yeni yazısında Pepsi reklamlarında rol alacak Bülent Ersoy'u ve estetik uygulamalarını kaleme aldı. İşte İzzet Çapa'nın yazısı

 

"Bülent Ersoy 2.5 milyon liraya 4 reklam filmi çekmek için Pepsi’yle anlaşmış.  Serdar Erener’in çekeceği filmlerde Bülent Ersoy bir konservatuvar öğretmeni, Azra Akın da kara tahta önündeki öğrencisi olacakmış... Şimdi gelelim Diva’nın Mustafa Hoca’yı neden sabaha karşı aradığına ve bu konudaki diğer taze gelişmelere... Gargamel’in anlattığına göre, o gece Bülent Hanım, “Dönülmez akşamın ufkundayım, vakit çok geç” diye uyandırmış Mustafa Karataş’ı. Şarkı konusunda kesin şaka yapmıştır bizimki ama diğer anlattıkları çok ilginçti. Öğretmen rolü oynayacak olan Bülent Ersoy’a sadece bu reklam için özel bir estetik yöntemi uygulanmış. Angeline Jolie’nin de kullandığı ‘Magic Needle’ yani sihirli iğne, Karataş tarafından Türkiye’de ilk kez Bülent Ersoy’a ‘batırılmış.’ Bakın neymiş bu iğnenin marifeti: Magic Needle, elmacık kemiklerinin etrafına parıltı veren bir ‘ışık dolgusu’ymuş. Bu arada bu iğneyi yalnızca Angelina değil, neredeyse bütün Hollywood yıldızları da kullanıyormuş.

Çene altı toplandı, yağ donduruldu


Ayrıca ‘Ulthera’ adı verilen, çene altını ameliyatsız toparlama yöntemiyle Diva’nın güzelliğine güzellik katılmış. Bir de ‘Cool Sculpting’ denen karın bölgesindeki yağları dondurup atılmasını sağlayan uygulama yapılmış Diva’ya... Kısaca reklamda öğretmen rolü oynayacak olan Bülent Ersoy, gecenin bir yarısında ezeli ve ebedi doktorunu yatağından kaldırıp ‘öğretmen rolü estetiği’ olmak istediğini söylemiş. Sonra da operasyon sırasında her zamanki öğretmen edasıyla hocayı çileden çıkarmış; eee çene toparlandı dediysek kapandı demedik. Ama yine de Bülent Hanım kendini Karataş’ın usta ellerine teslim etmiş. Sonunda her zamanki gibi doktorla Diva arasındaki barış, sabaha karşı ısmarlanan köfte ekmeklerle sağlanmış. Yağları dondurup attıktan sonra köfte ekmek iyi geliyor herhalde, bilemedim.

Bülent Ersoy için Swarovski taşlı kola şişesi hazırlanıyor


Asıl bombayı sona sakladım... Denen o ki Pepsi, Bülent Ersoy için Swarovski taşlarla süslü özel bir şişe hazırlıyormuş, bu şişeler de reklamdan sonra satışa sunulacakmış. Ersoy cephesinden haberler bu kadar da değil. Reklam filminde giyeceği kıyafetleri hazırlayan Nur Yerlitaş, bütün işlerini bir yana bırakarak, kristal taşlı şişeye uysun diye yine taşlarla kaplı bir köstüm hazırlamak için bütün atölyesini seferber etmiş. Bülent Ersoy’un öğretmenliği, Türkiye’deki kola savaşlarına yeni bir mevzi kazandıracak gibi görünüyor. Bakalım rakiplerin Diva’nın karşısına çıkaracağı koz ne olacak?

 

Kaynak: Habertürk

1943
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.