Magazin

DİSKONUN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE NAYER COŞTURDU

DİSKONUN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE NAYER COŞTURDU

DÜNYA müzik listelerinde 'Suavemente' adlışarkısıylaüst sıralara çıkan, Pittbull'un vokalisti Nayer, Marmaris Barlar Sokağı'nda bulunan Güney Ege'nin en büyük açık hava diskosu Club Areena'nın 9'uncu yıl kutlamalarında sahneyeçıktı.

DİSKONUN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE NAYER COŞTURDU

DÜNYA müzik listelerinde 'Suavemente' adlışarkısıylaüst sıralara çıkan, Pittbull'un vokalisti Nayer, Marmaris Barlar Sokağı'nda bulunan Güney Ege'nin en büyük açık hava diskosu Club Areena'nın 9'uncu yıl kutlamalarında sahneyeçıktı. Kutlamalara manken ve şarkıcı Ece Gürsel ile Fulya Keskin de katıldı. 9'uncu yıl şerefine disko sahibi Kamil Issı, Nayer ve mankenlerle pasta kesip şampanya patlattı.
4 bin kişilik kapasitesiyle Güney Ege'nin en büyük açık hava diskosu Club Areena, kuruluşunun 9'uncu yılını ünlü şarkıcı Nayer ile kutladı. Marmaris'in tanınmış işadamları ve turizmcilerin yanı sıraturistler de kutlamaya katıldı. Program Ece Gürsel'in sahneye çıkmasıylabaşladı. Gürsel, 'Yarı Farkında' adlı albümünden hareketli iki şarkı seslendirdi. Dinleyicilerinden alkış alan Gürsel, mankenlikteki başarısını şarkıcılıkta dasürdüreceğini söyledi. Gürsel, daha sonra DJ kabinine geçerek hareketli yabancı şarkılarla izleyicileri coşturdu.
Ece Gürsel'den sonra manken Fulya Keskin DJ kabinine geçerek Tarkan, Serdar Ortaç ve İspanyol şarkıcıların hareketli şarkılarını çaldı. İki manken, bir saat süre ile kaldıkları DJ kabininde yerli yabancı binlerce kişiyi coştururken, dans grupları da şovları ile büyüledi.
Dünya müzik listelerini 'Suavemente' şarkısıyla alt üst eden, Pittbull'un vokalisti, 'Dişi Pittbull' lakaplı Nayer'ın sahneye çıkmasıyladisko alkışlarla inledi. Kırmızı mini eteği ve güzelliği ile hayranlarının beğenisini kazanan Nayer ilk olarak 'Suavemente' şarkısını kendisine eşlik eden binlerce kişiyle seslendirdi. Sahnenin önünü dolduran çoğunluğu erkek izleyiciler ellerinde cep telefonu ile şarkıcının görüntülerini çekti. Hareketli dört parça seslendiren şarkıcı erotik danslarıyla dahayranlarını coşturdu.
Club Areena'nın sahibi Kamil Issı, programın sonunda Nayer ve mankenler Ece Gürsel ve Fulya Keskin ile 9'uncu yıl pastasını keserek şampanya patlattı. Nayer, Marmaris'in yeşil ve mavisine hayran kaldığını belirterek, tatil için geleceğini söyledi. Ece Gürsel ve Fulya Keskin de, Marmaris'in tanıtımında büyük rol oynayan Kamil Issı'ya nice yıllara dileklerini belirtti. Pasta kesimi ve şampanya patlatma sonrası kutlamaya katılan binlerce kişiye ücretsiz içki servisi yapıldı.

Yayın tarihi: 11.06.2012
921
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.