Magazin

Disko Kralı'nda 'Nahide' şov

Disko Kralı'nda 'Nahide' şov

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez programı Disko Kralı'nda önceki akşam ilginç anlar yaşandı. 'Nahide Ekengil' takma adıyla programa katılan oyuncu Nihal Yalçın ile şarkıcı Aslı Kökçe ile tartışması herkesin diline düştü.

Güncellenme tarihi:
Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü? filmi ve Avrupa Yakası dizisinden tanınan oyuncu Nihal Yalçın, yeni sezon ile beraber Disko Kralı programında "Life Sux" bölümünü sunmaya başlamıştı. Geçen hafta şarkıcı Mercan'ı köşeye sıkıştıran Yalçın'ın bu haftaki hedefi, Aslı Kökçe'ydi. Programa 'elektro-pop' albümü çıkarmış bir şarkıcı olarak, 'Nahide' takma adıyla, katılan Nihal Yalçın, soğuk duruşuna rağmen yaptığı espriler ile herkesi şaşırtmayı başarırken, kendisine laf atan Aslı Kökçe'yi de bozmayı ihmal etmedi. Arkadaş stand-up falan yapsın 12 sene önce Okan Bayülgen'in programına katılan ve bu programdaki görüntülerin izlenmesini isteyen Kökçe, araya giren 'Nahide'yi önce durdurmaya çalıştı. 'Nahide' ( yani Nihal Yalçın) de buna aldırmayıp 'çıkardığı' albümü tanıtmaya çalışınca olanlar oldu. Durumdan rahatsız olduğu anlaşılan ve Nahide'nin aslında Okan Bayülgen'in ekibinden birisi olduğunu bilmeyen şarkıcı Aslı Kökçe, seyirci desteğini arkasına alan 'rakibi' karşısında ne yapacağını bilemedi. Video-1 "Arkadaş stand-up yapsın!" diyerek Nihal Yalçın'a gönderme yapan talihsiz şarkıcı rahatsız olunca, reklamlardan sonra Nihal Yalçın programdan ayrılmak zorunda kaldı. Video-2 Bugün, Twitter hesabından bu olayı yorumlayan Kökçe, "Dizi izlemeyi sevmiyorum... Ve yapılan makyaj dolayısıyla orda Nahide'yi tanıyamamak yanlış bir şey değil. "Türkan Şoray'ımı tanımadım da bu kadar alay konusu oluyor" dedi. Video-3
Yayın tarihi: 25.10.2010
444
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.