Magazin

Diş fırçası hesaba dahil

Diş fırçası hesaba dahil

Diyarbakır'da bir restoranda yemek servisinin ardından tek kullanımlık diş fırçası ve macunu ikram ediliyor.Y emekten sonra diş fırçası ve macun ikram edildiğinde müşteriler hem çok şaşırıyor hem de çok seviniyor.

Diyarbakır-Mardin karayolu üzerinde bulunan Özler Restoran İşletmecisi Mehmet Aslan, geçen yıl açtıkları restorana gelen bazı hassas müşterilerinin yanlarında diş fırçası ile macunu taşıdıklarını gördüklerini söyledi. Aslan, müşterilerini memnun etmek ve diş sağlığına katkıda bulunmak amacıyla servisinin ardından müşterilerine tek kullanımlık diş fırçası ve macunu ikram etmeye başladıklarını kaydetti.

Müşteriler memnun kaldılar
Yemekten sonra diş fırçası ve macununu ikram ettiklerinde müşterilerinin hem çok şaşırdığını hem de çok sevindiğini ifade eden Aslan, şöyle dedi: ''Özel olarak yapılan tek kullanımlık diş fırçasının içerisinde diş macunu da bulunuyor. Müşterilerimiz yemek yedikten sonra dişlerini de fırçalayabiliyor. Bu uygulamadan müşterilerimiz çok memnun kaldı. Diş fırçası almak için gelen aileler bile oluyor. İkram ettiğimiz diş fırçalarının çocukları dişlerini fırçalamaları yönünde özendirdiğini belirtiyorlar.'' Müşterilerden Hüseyin Kaçar da Türkiye'nin birçok yerinde yemek yediğini, ancak böyle bir hizmeti ilk kez burada gördüğünü dile getirerek, ''Bana çok ilginç geldi. Hatta bir tane diş fırçası alarak, aileme göstereceğim. Bu hizmetin, her restoranda uygulanması gerekir.'' dedi.
(AA)
Yayın tarihi: 06.04.2003
557
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.