Magazin

'Dinozor Seda'

'Dinozor Seda'

Habertürk televizyonunda Esin Övet'in bu hafta Serdar Turgut'suz sunduğu 'Alt Üst Muhabbetler' programına konuk olan Lerzan Mutlu, ezeli düşmanı Seda Sayan'a yönelik ağır suçlamalarda bulundu. Mutlu, Sayan'ı 'dinozorlukla' ve ekmeğiyle oynamakla itham etti.

Güncellenme tarihi:
LERZAN MUTLU FOTOĞRAFLARI Seda Sayan-Lerzan Mutlu savaşında sular durulmuyor. Yıllardır süren husumetin nedenini Habertürk TV'de canlı yayında açıklayan Lerzan Mutlu, "Seda benim başarımı engellemek için elinden geleni yaptı. Önce dost gibi davrandı, sonra sabah programımı yayından kaldırttı. Bir gazeteci büyüğüm, 'Dost göründüğüne bakma' demişti. Yanılmadı" diye konuştu. Mutlu, Sayan'la savaşında hiçbir zaman pes etmediğini söyledi. Dokuz yıldır şov dünyasında bulunduğunu ve 24 senedir bu sektörde olan birisiyle aynı kulvarda değerlendirilmesinin mümkün olmadığını sözlerine ekleyen Mutlu, programın moderatörü Esin Övet'in, "Twitter hesabında yazdığın, '1958 doğumlu dinozor' benzetmesini Seda Sayan için mi yaptın?" sorusunu, başını "evet" anlamında sallayarak "E söyledik ya" diyerek onayladı. Mutlu, Sayan'a dair son kez konuştuğunu ve bir daha adını bile anmayacağını söyledi. (Habertürk)
Yayın tarihi: 13.08.2011
433
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.