Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Dinleyici istedi DJ habire öptü

Dinleyici istedi DJ habire öptü

Hadise, katıldığı radyo programında dinleyicilerin "Bizim için öp" isteklerini yerine getiren DJ Kadir Çetin tarafından bol bol öpüldü.

Güncellenme tarihi: 29.04.2014
HADİSE FOTOĞRAFLARI Şarkıcı Hadise, canlı yayın konuğu olduğu 97.6 Radyo Tatlıses'te, DJ Kadir tarafından tam 27 kez öpüldü. Dinleyicilerden gelen istek üzerine sık sık Hadise'yi öpen Çetin, halinden oldukça memnun görünürken Hadise ise ilk defa biriyle bu kadar yakınlaştığını, özellikle bir radyocuyla ilk defa bu kadar samimi olduğunu belirtti. "SEVGİLİMİ TAKİP ETMEM" Çetin'in sorularını yanıtlayan Hadise, kıskanç bir olmadığını, sevdiği insanı kendi haline bıraktığını ve asla takip etmek gibi bir huyu olmadığını açıkladı. Hadise'nin bu sözleri üzerine "Burası Belçika değil, Türkiye. Burada sevgilini başıboş bırakırsan ya davulcuya, ya zurnacıya gider" diyen DJ Kadir Çetin seksi sanatçıyı kahkahaya boğdu. (Akşam)
415
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.