Magazin

Dinçöz'den açıkartırma

Dinçöz'den açıkartırma

Uğur Antik'in TEYEV yararına düzenlediği müzayedede sahneye çıkan Petek Dinçöz, kendisine hediye edilen yüzüğü açık artırmaya çıkardı.

Dinçöz, geceyi izleyen konukların arasında dolaşıp elmas ve yakut işlemeli yüzüğü sattı. Yüzüğü 15 bin YTL'ye alan Arzu Aslan tekrar satılması kaydıyla vakfa yeniden bağışladı.

İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Semra Özal, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, eşi Revna Demirören, Ender ve Derin Mermerci, Gökhan Çarmıklı, Siren Ertan, Gündüz ve Sevgi Gedikoğlu, Altuğ ve Aslı Başar, Müge Canmutlu, Kemal ve Feryal Gülman gibi tanınmış isimlerin katıldığı özel gecede yine TEYEV'e yardım amaçlı bir müzayede düzenlendi. Geceyi düzenleyen Uğur Antik'in sahibi Uğur Batur'un gerçekleştirdiği müzayede de TEYEV'e yardım amaçlı olarak Türkan Sabancı'nın bağışladığı ve merhum Sakıp Sabancı'nın resmedildiği yağlı boya tablo 5 bin YTL'ye alıcı buludu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.11.2006
520
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.