Magazin

Dilan'ın ücretine 3 kat zam

Dilan'ın ücretine 3 kat zam

İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarıyla dikkat çeken Dilan Çıtak'a dedikodu bereketli geldi. Genç şarkıcı, bin 500 liralık vokal ücretini 5 bin, 5 bin liralık sahne ücretini de 15 bin lira yaptı.

dilan çıtak

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarıyla gündeme gelen şarkıcı Dilan Çıtak'a bu haberler bereketli geldi. İddiaların ardından sessizliğe bürünen Çıtak, önceki akşam Burcu Güneş'in vokalisti olarak Suada'da sahneye çıktı. Genç şarkıcının; birkaç ay önce istediği ücretlere zam yaptığı söyleniyor.

3 KAT ZAM YAPTI!
Bundan 2 ay önce vokalistlik yapmak için bin 500 lira ücret alan Dilan Çıtak, bu rakamı şimdi 5 bin liraya çıkardı. Tek başına sahne almak için de eskiden 5 bin lira talep eden Çıtak'ın geçtiğimiz gün kendisini arayan bir organizatöre; "Ekstra ücretim artık 15 bin lira" dediği iddia edildi.

ALBÜM GELİYOR

İbrahim Tatlıses'in genç şarkıcıya getirdiği bereket bununla da sınırlı kalmadı. Birçok yapımcının; genç şarkıcıya albüm yapmak istediği öğrenildi. Yakında yeni albümüyle müzik piyasasında yer alacağını doğrulayan Dilan Çıtak, önceki akşam ise şunları söyledi: "Ben müzik dışında hiçbir konuyla ilgili yorum yapmayacağım. Bundan sonra adım, sadece sesim ve şarkılarımla kendimden söz ettirmeye yemin ettim."

SUSKUN KALMIŞTI

Bir TV kanalındaki programda Dilan Çıtak'ın kızı olduğu iddiaları ortaya atılan İbrahim Tatlıses, o günden beri konuyla ilgili suskunluğunu koruyor. İbo'nun Çıtak'ın müzikal anlamdaki yoluna ise destek verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

(Sabah)

Yayın tarihi: 06.04.2013
755
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.