Magazin

Diaz'ı şoke eden son istek

Diaz'ı şoke eden son istek

Ünlü yıldız, lösemi hastası bir çocuğa "Senin için her şeyi yaparım" dedi. Bir süre sonra ölen çocuğun annesi, "Oğlum isteğini bildirdi ama Diaz yapmadı" diye tepki gösterdi. Çocuğun isteği ise şoke eden cinsten.

Güncellenme tarihi:
CAMERON DIAZ BURADA Hollywood'un şımarık sarışını Cameron Diaz son oynadığı filmde lösemi hastalarını konu olan bir film çevirdi. Ardından da dünya genelindeki tüm lösemili çocuklara yardım amacıyla düzenlenen kampanyalara katıldı. 36 yaşındaki yıldız bu arada son günlerini yaşayan 15 yaşındaki Avustralyalı Josh Morten ile de el uzattı. Hayatın son günlerini yaşayan çocuğun son isteğini "her şeyi göze alarak" gerçekleştireceğine dair söz verdi. Artık yataktan kalkamayan çocuk son isteğini ailesine bildirdi. Cameron Diaz'ın kendisine "oral seks" yapmasını istiyordu. Aile de Cameron Diaz'ın danışmanlarıyla irtibat kurdu. Ancak küçük çocuk geçen hafta hayatını kaybetti. Aile çocuklarının ölümünden sonra bir basın toplantısı düzenleyerek ünlü yıldızı eleştiri yağmuruna tuttu. Yaptıkları açıklamada, "Oğlumuzun son isteğini yerine getireceğine söz verdin. Ama bize sürekli meşgul veya müsait olmadığı söylendi. Cameron'un davranışından ötürü çok üzgünüz" sözlerine yer verdi.
Yayın tarihi: 06.12.2009
561
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.