Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Devlerin konser biletleri açık artırmada

Devlerin konser biletleri açık artırmada

Ünlülerin konser ve gösteri biletleri, HemAlHemSat.com'da 1 YTL'den açık artırmaya sunuldu.

Yıldız Tilbe, Neşet Ertaş, Mahsun Kırmızıgül, Vasilis Saleas, Funda Arar, Kıraç, Anjelika Akbar, Ahmet Özhan, Levent Yüksel, MFÖ, Anadolu Ateşi... Bu ünlülerin konser ve gösteri biletleri, HemAlHemSat.com'da 1 YTL'den açık artırmaya sunuldu. Sınırlı sayıdaki biletler müzikseverleri bekliyor; acele eden kazanıyor.

Türkiye'nin ve dünyanın önemli sanatçıları ve grupları, 23 Temmuz Pazar gününe kadar her gece İstanbul'un farklı mekanlarında izleyicilerle buluşuyor. Bu özel konser ve gösterilerin öncesinde de, HemAlHemSat.com müzikseverlere benzersiz bir fırsat sunuyor.

Yıldız Tilbe & Neşet Ertaş, Mahsun Kırmızıgül & Vasilis Saleas, Funda Arar & Kıraç, Anjelika Akbar ile Bach a l'Oriental, Funda Arar & Ahmet Özhan, Levent Yüksel, MFÖ ve Anadolu Ateşi konser ve gösterilerinin 39-67 YTL piyasa fiyatıyla satılan biletleri, HemAlHemSat.com'da 1 YTL'den alt limitsiz olarak açık artırmaya çıkarılıyor. Yani açık artırmanın bitiş fiyatı kaç YTL olursa olsun, son teklifi veren kazanıyor.

HemAlHemSat.com ana sayfasında duyurulan açık artırma kapsamındaki etkinlikler şöyle:
Yıldız Tilbe & Neşet Ertaş: 20 Temmuz Perşembe, saat 21:00, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu
Funda Arar & Ahmet Özhan: 20 Temmuz Perşembe, saat 21:15, Kuruçeşme Arena
Mahsun Kırmızıgül & Vasilis Saleas: 21 Temmuz Cuma, saat 21:00, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu
Levent Yüksel: 21 Temmuz Cuma, saat 21:15, Kuruçeşme Arena
Funda Arar & Kıraç: 22 Temmuz Cumartesi, saat 21:00, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu
MFÖ: 22 Temmuz Cumartesi, saat 21:00, Kuruçeşme Arena
Anjelika Akbar ile Bach a l'Oriental: 23 Temmuz Pazar, saat 21:00, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu
Anadolu Ateşi: 23 Temmuz Pazar, saat 21:15, Kuruçeşme Arena

HemAlHemSat.com'da daha önce de soul ve funk müziğinin efsane ismi James Brown'ın biletleri açık artırmaya çıkarılmıştı. Bu açık artırma sonucunda, piyasa fiyatı 50 YTL olan biletler, 32-50 YTL arasında fiyatlarla satılmıştı. Şimdi de 8 muhteşem konserin biletlerine 1 YTL'den başlayan fiyatlarla sahip olmak isteyenlerin vakit kaybetmeden HemAlHemSat.com'a ücretsiz üye olup açık artırmaya katılmaları bekleniyor.
434
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.