Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Derya Tuna Güney Afrika'ya yerleşiyor!

Derya Tuna Güney Afrika'ya yerleşiyor!

İbrahim Tatlıses'in 30 yıllık hayat arkadaşı Derya Tuna, İbo'nun Ayşegül Yıldız ile aniden evlenmesinden sonra üst üste yaşadığı sıkıntılar dolayısıyla Güney Afrika'ya taşınıyor.

derya

Derya Tuna, sahibi olduğu Zekeriyaköy'deki Tatlıses Kebap'ı gözden çıkardı ve İdo''nun eğitim için yurt dışına gitmesinden sonra Güney Afrika'ya taşınmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

İbrahim Tatlıses'in 30 yıllık eski hayat arkadaşı Derya Tuna birbiri ardına yaşadığı sıkıntıların ardından geleceğiyle ilgili radikal bir karara imza attı.

Oğlu İdo'yu haziran sonunda eğitimi için Amerika'ya uğurlayacak olan Derya Tuna ilk iş olarak Tatlıses Kebap'ı kapatmaya hazırlanıyor.

Tuna daha sonra banka borçlarını ödeyip Güney Afrika'nın yolunu tutacak. Cape Town'da yaşayacağını söyleyen Tuna "Türkiye'de her yere kilit vuruyorum, evimi de kapatıyorum. Çok az bir işim kaldı, ondan sonra yepyeni bir hayat beni bekliyor. Güney Afrika'da hayatımda bembeyaz bir sayfa açacağım ve çok mutlu olacağım" dedi.

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 09.05.2012
1019
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.