Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deniz'i dövmüş beni de yaktı

Deniz'i dövmüş beni de yaktı

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları sırasında Murat Aslan'ın elinden fırlayan bir meşaleyle yandığını iddia eden Didem Erol, estetik masraflarını karşılamadığı takdirde Aslan'a dava açacağını söyledi.

Didem'in çarpıcı fotoları sağda

Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutlamak için Etiler Şamdan'a giden Didem Erol, geceyi klinikte noktalamıştı. Eğlence sırasında yanan bir meşalenin tişörtüne düşmesi üzerine göğsü ikinci derecede yanan Erol, bu meşalenin Deniz Akkaya'nın eski sevgilisi Murat Aslan'dan geldiğini ileri sürdü. Erol, dava açmaya hazırlandığını söyledi.

Telefonlarıma çıkmıyor
"O gece Etiler'deki bir klinikte ilk müdahale yapıldı. Ertesi gün kendi doktoruma gittim. Göğüs uçlarımda da yanık olması nedeniyle estetik yaptırmam gündeme geldi. Murat Aslan bana 'Merak etme, bunu ben yaptım, ben halledeceğim. Seni tanıdığım bir estetisyene götürürüm' demişti. Ancak hâlâ aramadı, telefonlarıma da yanıt vermiyor. Kaçmaya devam ederse mahkemeye gideceğim."

Galatasaray'ın Kayserispor'u 3-0 yenerek şampiyonluk ipini göğüslediği gecede, birçok ünlü kutlamalara katılmak için Etiler Şamdan'a gitmişti. Didem Erol ve Murat Aslan'ın kutlaması ise olaylı bitti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.05.2006
528
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.