Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deniz'den çarpıcı açıklamalar

Deniz'den çarpıcı açıklamalar

Deniz Akkaya, çarpıcı fotoğrafları ve açıklamalarıyla HELLO dergisine konuk oldu.

2006'yı Tanrı'ya dönük yaşamanın keyfini çıkardığı bir yıl olarak değerlendiren Akkaya, "İsrail'e Ağlama Duvarı'na, Rav Ashlag'ın mezarına, Osho'nun kampına ve Mekke'ye gitmek en büyük hayalim" diyor.

Size göre bu yıl nasıl geçti? Bu yılın en kötü olayı ne idi?
Bu sene Türkiye için sevindirici gelişmelerin başında Orhan Pamuk'un Nobel ödülünü alması ve Papa'nın ülkemizi ziyareti gösterilebilir. Fakat aynı zamanda aile içi şiddetin örnekleri her geçen gün artmakta ve minik yürekler haksız yere ömürlük yaralar almakta. Toplum olarak iki olanak var; ilk olarak görevimiz aile içinde başlamakta; geleceğe yakışır, toplumu geriye değil ileriye götürecek gençler yetiştirmek için biraz daha özenli olmayı ihmal eder olduk son zamanlarda. Dünya için de durum pek farklı değil; savaş yanı başımızda hızla canlar almaya, yuvalar yıkmaya devam ediyor. Hoşgörü unutulmuş, iktidar tek dilek olmuş... Bana gelince; 2006 benim için hayatımda yeni başlangıçların yılıdır. Hayata karşı gönül gözümün açıldığı yıldır.

Yeni yıldan neler bekliyorsunuz?
Medya dünyasında çok keyifli projeler masamda beni bekliyor. Yeni yıl "Çok çalışmak lazım çok" diyor!

Hayatınızdan memnun musunuz bu dönemler?
Hayatım bu yıl yeniden başladı. Tanrı'ya dönük yaşamanın keyfini çıkardığım bir dönem bu. Huzur huzur, huzur... İşte tüm mesele bu.

En zayıf kaldığınız an neydi?
Ben zayıf kalmam ki, her sorun ve sıkıntı için Tanrı'ya şükrederim, bilirim yeni günle yeni bir mutluluk kapıda demektir.

Güzelliğiniz için yaptığınız özel bir şey var mı?
Çok mutlu olmak, düzenli yaşam, ibadet ve aşk...

Çok merak edip gitmek istediğiniz bir yer var mı?
İsrail'e Ağlama Duvarı'na, Rav Ashlag'ın mezarına, Osho'nun kampına ve Mekke'ye gitmek en büyük hayalim.

Beğenilen bir olmayı nasıl yaşıyorsunuz?
Şükrederek, bana verilen bu özelliklerin bir gün geri alınabileceğini bilerek...
680
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.