Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deniz'den 48 saat anlaşması

Deniz'den 48 saat anlaşması

Şarkıcı Deniz Seki ile adının aşk dedikodularına karıştığı klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, ayrı ayrı yaptıkları açıklamalarda 48 saat sonra kamuoyuna ilişkileriyle ilgili açıklama yapacaklarını söylediler.

Son zamanlarda Nazire Şenlendirici'yle evli olan iki çocuk babası klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile anılmaya başlayan Deniz Seki, önceki akşam Ortaköy'de bir barda sahneye çıktı.

Program bitiminde gazetecilerin ısrarlı sorularına yanıt vermek zorunda kalan Deniz Seki, yuva yıkan olarak lanse edilmesinden rahatsız olduğunu ve bu yaşadığı olayın hem kendisine, hem de ailesine zarar verdiğini söyledi.

İki gün sonra hakkında çıkan haberler konusunde net açıklamalar yapacağını söyleyen Seki, "Önce Hüsnü Bey'in konuşması lazım, benim konuşmam yakışık almaz. Şu an kötü günler geçiriyorum, iki gün sonra açıklama yapacağım. Ben yuva yıkan kadın değilim, kimse beni yanlış tanımasın" dedi.

İKİ GÜN BEKLEYİN
Deniz Seki'nin bu sözlerinden sonra benzer bir açıklama da Hüsnü Şenlendirici'den geldi. Ünlü klarnetçi şunları söyledi: "İki güne kadar da hayatımla ilgili kesin kararı vereceğim. Kendimi toparlamaya çalışıyorum. Eşimin basına konuşması yanlıştı. Özel hayatımızı herkesin öğrenmesini istemiyorum. Evet, Deniz Hanım'la stüdyodan çıkarken görüntülendim, bunda ne var. Çirkinlik bunun neresinde?. Çapkınlık bunun neresinde? Her şey iki güne kadar netlik kazanır. Benim için köşe yazarları 'şımardı' diye yazıyor. Ne şımarıklığımı görmüşler, kime karşı saygısızlık yapmışım, yazılanları anlamakta zorlanıyorum..."

Şenlendirici, "Deniz Seki ile birlikte misiniz" sorusuna ise, "Özel hayatım sadece beni ilgilendirir, bu sorunuza yanıt vermek istemiyorum. Bizim Deniz Hanım'la çekilen görüntümüz ailemi rencide edecek bir görüntü değildi" yanıtını verdi.
(Hürriyet/Kelebek)
403
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.