Magazin

Deniz ve Seray'ın ağız dalaşı

Deniz ve Seray'ın ağız dalaşı

Deniz Akkaya ile Seray Sever arasındaki söz düellosu bitmek bilmiyor. Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın sunduğu "Dobra Dobra"ya Armağan Çağlayan'la birlikte konuk olun eski manken Deniz Akkaya, oyuncu ve sunucu Seray Sever'e yüklendi.

Deniz Akkaya kendisine yönelik eleştirilere sert cavaplar verirken, Seray Sever'i de eleştiri bombardımanına tuttu ve "Seray Sever'le adımın birlikte anılmasını istemem. Birlikte anıldığınız insanlar sizin ne olduğunuzu ortaya koyarlar.

Dikkat ederseniz ona hiç cevap vermiyorum. Asla yan yana resmim olsun da istemiyorum. Hayata bakış açımın aynı olmadığı bir kadınla birlikte anılmak istemiyorum. Polemiğe girdiğim insanları da birlikte olduğum insanları da dikkatli seçmek istiyorum" dedi. Deniz Akkaya'nın, Seray Sever için söylediği, "Kaybedenler kulübünün bir üyesi o" sözünün ardından Sever de, "Deniz Akkaya, önce beynine estetik yaptırsın" demişti.

Ünlü sanatçı Seray Sever'e yönelik eleştirileri ise daha da ağırdı: "Anıldığınız insanlar sizin ne olduğunuzu ortaya koyarlar.Dikkat ederseniz ona hiç cevap vermiyorum. Asla yan yana resmim olsun da istemiyorum. Hayata bakış açımın aynı olmadığı bir kadınla birlikte anılmak istemiyorum. Polemiğe girdiğim insanları da birlikte olduğum insanları da dikkatli seçmek istiyorum"

"Bülent Hanımın Armağan'a aşık olmasını yanlış bulmuyorum. Ben de aşık olabilirim"
Programın ikinci konuğu Armağan Çağlayan, yakında sahneye koyacağı stand up gösterisiyle ilgili bilgi verirken, hala yankıları süren Popstar Alaturka Yarışmasında yaşananları da değerlendirdi. Çağlayan duydu ve düşüncelerini şöyle dile getirdi:
Yayın tarihi: 27.01.2007
637
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.