Magazin

Deniz Seki'ye karşı ilgisiz değilim

Deniz Seki'ye karşı ilgisiz değilim

Evliliği Deniz Seki ile yaşadığı aşk yüzünden yıkılma noktasına gelen Hüsnü Şenlendirici, ilişkisini kabul etti.

Nazire Şenlendirici ile evliliği Deniz Seki ile yaşadığı aşk yüzünden yıkılma noktasına gelen Hüsnü Şenlendirici, "Evet, Deniz Seki'ye karşı ilgisiz değilim" dedi.

Önceki gün, basının Deniz Seki ile ilgili soruları karşısında "İki güne kadar hayatımla ilgili kesin kararı vereceğim. Kendimi toparlamaya çalışıyorum" diyen Hüsnü Şenlendirici, sonunda karara vardı.

Konuk olduğu "Herkes Yanlış Biliyor" programında, kamuoyuna yalan söylemek istemediği için bugüne kadar sustuğunu anlatan Şenlendirici, şu açıklamayı yaptı: "Ben bugüne kadar konuşmadım, çünkü kamuoyuna yalan söylemek istemiyordum. Eşime de yalan söylemedim. Evet, Deniz Seki'ye karşı ilgisiz değilim. Ancak Deniz Hanım, benim durumum ve evli olmam nedeniyle bana karşılık vermedi. Ona karşı ısrarcı oldum. Belli belirsiz bir şeyler yaşanacakken, yine beni frenledi. Yani, evliliğimdeki sorunların Deniz Seki ile hiç ilgisi yok."

Ünlü klarnetçi, eşi Nazire Şenlendirici ile yaşadığı sorunların geçmişe dayandığını da sözlerine ekledi: "Bizim eşimle sorunlarımız daha eskiye dayanıyor. Düşünün, kızım doğdu ama 5 aydır daha benim annem torununu göremedi. Aileler arası da problem var yani... Ben ne annem için eşimi, ne eşim için annemi bir tarafa atmak isterim. Kameralara 'Bu benim hayatım' derken, insanlara her şeyi söylemek zorunda olmadığımı anlatmak istemiştim. Evet, duygusal anlamda zayıftım, arayıştaydım ve Deniz Hanım'a karşı bir şeyler hissettim. Ama hepsi bu kadar. Bu herkesin sandığı gibi seviyesiz, yakışıksız bir evli adam kaçamağı değil. Çok daha derin. Bu olayın tek sorumlusu benim ve ben çözeceğim."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.04.2007
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.