Magazin

Deniz Seki: Tükürdüğümü asla yalamadım

Deniz Seki: Tükürdüğümü asla yalamadım

Deniz Seki, önceki gün Kültür Üniversitesi öğrencileryle bir araya gelerek geri dönüşünün sebebini açıkladı: Tükürdüğümü asla yalamadım.

Deniz'in fotoğrafları sağda

Deniz Seki, yaptığı açıklamada, "Herşeyden önce ben bir kadınım ve anaç ruhlu bir yapıya sahibim. Kabul etmemin sebeplerinden biri yarışmacılarla birebir ilgileniyorum.

Jüri arkadaşlarımın saygı duvarını aşması, oylama sonucunda değişiklik yapılması ve en iyi finalistlerden birinin elenmesi beni çığrımdan çıkardı. Gözlerimden ateşler çıktı bandı izlediğimde.

Haksızlığa uğradığımı düşündüm ve yarışmayı terk ettim. Sonra geri kalan iki yarışmacım beni arayarak ağladılar, 'Biz ne yapacağız şimdi' dediler. Onları yalnız bırakmamam gerektiğini düşündüm.

Hayatta asla tükürdüğümü yalamadım. Ama bana eleme SMS oylarıyla gerçekleştirilecek demişlerdi. Ben reyting yapmaya da çalışmıyorum, böyle ufak oyunlara benim ihtiyacım yok, olanlar düşünsün. Ben yarışmaya geri döndüysem tazminat ödemekten korktuğum için değil, öderdim tazminatı.

Çünkü benim gururum, şerefim paradan çok daha önemli. Ben sırf bana ihtiyacı olan ve tecrübelerimi aktardığım o yaarışmacılarımı yalnız bırakmamak adına döndüm" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 07.05.2006
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.