Magazin

DENİZ SEKİ İSTEK ÜZERİNE SAHNEDE 3 ŞARKI SÖYLEDİ

DENİZ SEKİ İSTEK ÜZERİNE SAHNEDE 3 ŞARKI SÖYLEDİ

BODRUM Milta Marina'da bulunan 'Bodrum Pier', pop müzik şarkıcısı Deniz Seki'nin de katıldığı bir kokteylle açıldı.

DENİZ SEKİ İSTEK ÜZERİNE SAHNEDE 3 ŞARKI SÖYLEDİ

BODRUM Milta Marina'da bulunan 'Bodrum Pier', pop müzik şarkıcısı Deniz Seki'nin de katıldığı bir kokteylle açıldı. Arsunan Jazzino Band'in sahneye çıktığı açılış gecesinde, Deniz Seki de rica üzerine üç şarkı seslendirdi.
Necat Aydın ve Sevilay Candan'ın işletmeciliğini yaptığı, Bodrum Milta Marina'nın içinde yer alan ve dünya mutfağından seçme lezzetlerin yer aldığı Bodrum Pier, yaza merhaba açılışını düzenlediği kokteyle gerçekleştirdi. Kokteyle, iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katılırken, şarkıcı Deniz Seki de gecenin tanıtım yüzü olarak yer aldı. Gecede, müzisyen Aşkın Arsunan tarafından oluşturulan 'Arsunan Jazzino Band' sahneye çıktı. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri sahneye çıkacakolan grup, davetlilere unutuymaz bir gece yaşattı.
Aşkın Arsunan davetlilere bir sürpriz yaparak, şarkıcı Deniz Seki'yi sahneye çağırdı. Sahneye çıkan ve prova yapmadan şarkı söylemeyi sevmediğini belirten Seki, rica üzerine üç parça seslendirdi. Seki davetlilerden büyük alkış aldı.
'AŞK SORMAYIN BANA'
Açılışla ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Deniz Seki, "Bodrum, her zaman çok sevdiğim bir yer olmuştur. Her zaman gelirim, dinlenirim ve giderim. Çok beğendiğim Bodrum Pier'in açlışını yapmaktan dolayı mutluyum" dedi. Deniz Seki aşık olduğu birinin olup olmadığına ilişkin soruya, "Açılışı yapıp gideceğiz, aşkı filan karıştırmayın şimdi" yanıtını verdi.
30 HAZİRAN'DA AYHAN SİCİMOĞLU SAHNEDE
İşletmeci Sevilay Candan da mekanın kentintam kalbinde olduğunu belirterek, "Dekoru ve görüntüsüyle, Bodrum Pier eğlence sektörüne adım attı. Bodrum'da yaşayanlar, bu güzel yerin güzelliğini en kısa zamanda keşfedecektir. Dünya mutfağından seçkin lezzetlerin bulunduğu restoranımızda balık çeşitleri, özel soslu yemekler ve kuzudan kokoreçe birçok yemek çeşidi yer alacak. Perşembe, cuma cumartesi geceleri ise Arsunan Jazzino Band'in konseri olacak" dedi. Bodrum Pier'de 30 Haziran gecesi ise perküsyon ustası olarak adlandırılan ünlü müzisyen Ayhan Sicimoğlu sahneye çıkacak.

Yayın tarihi: 23.06.2012
584
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.