Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deniz Seki: Bizimkisi aşk kazası

Deniz Seki: Bizimkisi aşk kazası

Bugüne kadar birçok hit şarkıya imza atan, ancak son aylarda Hüsnü Şenlendirici ile yaşadığı aşkla gündemde olan Deniz Seki, aşkını ilk kez Kelebek'e itiraf etti.

Sema Denker / Hürriyet

Şenlendirici ile yaşadıklarını 'aşk kazası' olarak yorumlayan Seki, "Bunun adı ne skandal ne de kaçamak. Biz bir kaza yaptık. Aşkın kazasına uğradık. Aşkın ne zaman kapınızı çalacağını, hangi dönemde, nasıl bir ortamda tanışacağınızı, kişinin geçmişini falan bilemiyorsunuz. Aşk böyle sorgulamaları içine almıyor" dedi.

Hüsnü Şenlendirici ile ilişkiniz nasıl başladı?
Parkorman'da yapılan bir yardım konserinde tanıştık. Aramızda telefon alışverişi oldu. Bir süre müzik konuştuk. Çünkü hem ben yeni albüm hazırlıyordum hem de Hüsnü... Fakat sonrasında bir şey oldu ve yakınlaştık. Ancak Hüsnü'nün evli olduğunu bildiğim için bir yıla yakın süre ondan kaçtım. Çok uzun süre kendimle savaştım.

Ne yaptınız?
Hüsnü ile buluşmadım, görüşmedim, mesajlarına cevap yazmadım... Kaçmanın bin bir yolu var. Kaçtım çünkü hayatım boyunca hep bu tür ilişkileri eleştirmişimdir. Benim için olmayacak, olmaması gereken bir durumdu yaşadığım. Büyük konuşmamak gerek ama bunun adı ne skandal ne de kaçamak. Biz bir kaza yaptık. Aşkın kazasına uğradık. Aşkın ne zaman kapınızı çalacağını, hangi dönemde, nasıl bir ortamda tanışacağınızı, kişinin geçmişini falan bilemiyorsunuz. Aşk, böyle sorgulamaları içine almıyor.

Karşınızdaki adam evli. "Aşık oldum ne yapayım?" demek bu kadar kolay mı?
Tabii ki değil. Tabii ki aşık olurken insan kendini frenleyebilir, aşkın da bir matematiği, bir mantığı vardır ama büyük konuşmamak gerekiyor. Daha Hüsnü ile tanıştığım gün aramızda bir şey olduğunu hissettim ve bunun başka bir şeye dönüşmemesi adına kendimi frenledim. Çok kaçmış olmama rağmen, bir anda hiç tasvip etmediğim bir ilişkinin içinde buldum kendimi.

Ne oldu da kaçmayı bıraktınız peki?
Hüsnü bunu yaşamamızı istedi ve arkasında durdu. Aslında o, birçok erkekten daha erkekçe davrandı. Ama evli ve iki çocuk babası olması beni korkunç rahatsız ediyordu. Fakat bir gün, bitmiş bir evliliğin sonlarına denk geldiğimi fark ettim ve Hüsnü'ye inandım. Dürüst bir adam. Duygularıyla, duruşuyla, konuşmasıyla, hayata bakışıyla gerçek birisi. İnsan tarafı beni daha çok etkiledi ve en sonunda kaçmaya son verdim.
Yayın tarihi: 18.06.2007
1010
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.