Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deniz Seki başkanı öpemedi

Deniz Seki başkanı öpemedi

Mudanya'da sahneye çıkan Deniz Seki, kendisine hediye veren Başkan Hikmet Şahin'i öpmek isteyince büyük bir şok yaşadı.

Bursa'nın Mudanya İlçesi'nde konser veren pop müzik şarkıcısı Deniz Seki, kendisine çiçek ve İznik çinisi hediye eden Büyükşehir Belediye Başkanı AKP'li Hikmet Şahin'i teşekkür amacıyla öpmek istedi.

Başkan Şahin, "Hayır eşim var" diyerek Seki'nin kendisini öpmesine izin vermedi. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği, 'Yeşil- Beyaz Halk Konserleri', Deniz Seki'nin Mudanya'da Arnavutköy Yat Limanı'nda verdiği konserle devam etti.

Daha sonra kürsüye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, Deniz Seki'ye çiçek ve İznik çinisi hediye etti. Verilen hediyeler karşısında duygulanan Seki, teşekkür amacıyla öpmek istediği Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin'in geri çekilmesi karşısında şoke oldu.

Seki, "Sizi öpebilir miyim?" dediği Şahin'den, "Hayır olmaz. Eşim var" yanıtı aldı. Şahin, "İsterseniz hanımınızdan izin alayım" diyen Seki'ye "Hayır olmaz" dedikten sonra sahneden indi.
(Hürriyet/Kelebek)
397
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.