Magazin

Deniz iyi bir ev hanımıydı

Deniz iyi bir ev hanımıydı

Deniz Seki'nin 17 yıl önce evlendiği ve üç yıl evli kaldığı eşi ortaya çıktı.

Oyuncak fabrikası sahibi olan Turhan Başaranoğlu, "Deniz iyi bir ev hanımıydı. Ama hep şarkıcı olmak isterdi. Belki de bu yüzden boşandık. Çünkü bize bu tür şeyler ters gelir" dedi.

Geçtiğimiz günlerde pop müziğin ünlü ismi Deniz Seki, ilginç bir itirafta bulunmuş, 17 yıl önce evlendiğini söylemişti. Ünlü şarkıcının bu açıklamasının üzerine "Pazar Keyfi" programı, Deniz Seki'nin kocasıyla çekilmiş fotoğrafını ekranlara getirmişti.

Bu görüntülerin yayınlanmasının üzerinden çok geçmeden ünlü şarkıcının eski eşi ortaya çıktı. Sultançiftliği'nde oyuncak fabrikası sahibi olan Turhan Başaranoğlu, Deniz Seki ile üç yıl evli kaldığını söyleyerek, şu açıklamayı yaptı:

"Deniz ile ortak bir arkadaşımız vasıtasıyla tanıştık. Kendisi o zaman liseyi yeni bitirmişti. flört ederken evlenmek istediğini söyledi. Biz de bu durumu ailelerimize açtık. Çok geçmeden de nikah masasına oturduk. Üç yıl evli kaldık. Deniz, çok iyi bir ev hanımıydı. Hiçbir eksiğim olmazdı. Çok iyi huylu, iyi kalpli birisidir. Kavga ettiğimizi hiç hatırlamıyorum. Ama hep sesinin güzel olduğunu söylerdi.
Yayın tarihi: 07.12.2006
611
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.