Magazin

Deniz hapiste, Hüsnü Nazire'de

Deniz hapiste, Hüsnü Nazire'de

Hüsnü Şenlendirici, Deniz Seki'nin hapse girdiği dakikalarda eski eşinin kuaför salonunda görüntülendi.

Nazire Şenlendirici'nin İstanbul Fulya'da açtığı kuaför salonunda Fox TV muhabiriyle karşılaşan Hüsnü Şenlendirici, kendisine "Geçmiş olsun" diyen muhabire sert yanıtlar verdi. Şenlendirici, "Neden Deniz Seki'nin yanında değilsiniz" sorusuna ise "Orada basın var, karışık şimdi orası" diye yanıt verdi.

Şenlendirici, dün sabah ise Seda Sayan'ın sabah programına telefonla bağlandı. "Deniz de bir annenin evladı. Herkes konuşurken dikkat etmeli. Sanatçılar her zaman doğruyu yapacak diye bir şey yok. Yanlış olanı da düzeltmek gerekir. 15 gündür uyuyamıyorum" diyen Şenlendirici, bu yaşananlardan dolayı evden çıkmak istemediğini söyledi.

Tutukluluk kararına itiraz
Başkalarına vermek amacıyla kokain bulundurduğu ve satın aldığı gerekçesiyle tutuklanan şarkıcı Deniz Seki'nin avukatları bir üst mahkeme olan İstanbul 10'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'ne başvurarak tutukluluğa itiraz ettiler. Seki'nin avukatları tutuklama kararının kaldırılarak serbest bırakılmasını istediler.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.02.2009
480
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.