Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deniz günah çıkardı

Deniz günah çıkardı

Alkollü halde otomobil kullanırken trafik ekiplerine yakalanınca olay çıkaran ve basın mensuplarına hakaretler yağdıran Deniz Akkaya, herkesten özür diledi.

Deniz'in fotoğrafları sağda

Özür diliyorum
Orada, beni o halde izleyecek çocukları düşünerek panik oldum. Kimsenin beni öyle görmesini istemedim. O duygusallıkla yapılmış bir harekettir. Hayattaki en büyük erdem özür dilemektir. Ben herkesten özür diliyorum. Size de affetmek düşer.

Kendimi kaybediyorum
Sinirlendiğim zaman kendime hakim olmayı öğrenmeliyim. Bunu hayatım boyunca karşıma çıkacak bir sorun olarak görüyorum. O yüzden farklı yollar denemeye karar verdim. Geçen hafta Sapanca'daki bir detoks kampına giderek, üç gün boyunca sinir ve stresten arındım.

Teoman da atlatır
Teoman'ı eskiden beri tanırım. Alkollü ve yerde sürünür vaziyette görünce çok üzüldüm. Sanatını ve müziği seven bir insandır. Mesleki yaşamını kötü etkiliyorsa, mutlaka alkolü bırakır. Çünkü onun için her şeyden önce müzik geliyor. En kısa zamanda atlatacaktır.

Evliliği düşündüm ama olmadı
Çocuk sahibi olmak için doğru bir eş bulmak gerekir. Çocuklar mutlu bir anne babanın mutluluğuna mutluluk katar. Ama çocuk için evlenme tabiri de çok yanlış. Bence doğru bir çift olursanız çocuk olmalı. Ben de daha önceki ilişkilerimde evlenmeyi düşledim ama olmadı.
(Hürriyet)
308
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.