Magazin

Deniz Çakır keyif!

Deniz Çakır keyif!

Muhteşem Yüzyıl'ın güzel oyuncusu Deniz Çakır, sevgilisi tarafından aldatıldı iddialarından sonra ilk kez görüntülendi.

Güncellenme tarihi:

Çakır, önceki akşam Arnavutköy Eftelya Balık’ta erkek kardeşinin de olduğu grup ile rakı- balık yaptı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi İbrahim Çelikkol’un kendisine ihanet ettiği söylentileri sonrası morali bozuk olan Çakır’ın sırasında yüzü hiç gülmedi. Devamlı alkol alıp adeta içten içe ağlayan oyuncunun, bu halleri görenlerin içini parçaladı. Mekandan gece geç saatlerde kardeşi ve arkadaşları ile birlikte ayrılan oyuncu, çağrılan taksi binmezken, yanındakiler tarafından sahil tarafına götürülüp temiz hava alıp kendisine gelmesi beklendi.

DENİZ ÇAKIR FOTOĞRAFLARI

EN İYİSİ O OLURDU


Arnavutköy İskelesine doğru yürüyen Çakır’ın alkolün etkisi ile yalpalayarak yürümesi dikkatlerden kaçmadı. Bir bankta oturan ve Denize doğru boş boş bakan oyuncunun, sevgilisi İbrahim Çelikkol’un kendisini aldatmasından sonra dağıldığı ve devamlı ağladığı öğrenildi. Oyuncu, bu sırada Muhteşem Yuzyıl’daki Hürrem karekterini canlandıran Meryem Uzerli’nin yerine Vahide Gördü’ün diziye dahil olması ile ilgili soruya ” En iyi Vahide olurdu. O da oldu zaten” derken, içini parçalayan konu sevgilisi İbrahim Çelikkol’un kendisine ihabet ettiği soruları karşısında ise cevap vermezken, gözlerinden çok kırgın olduğu anlaşılıyordu. Oyuncu ve yanındakiler 15 dakika daha bankta oturduktan sonra taksiye binerek evlerinin yolunu tuttu.

(Sözcü)

Yayın tarihi: 26.06.2013
653
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.