Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deniz - Aslantuğ düellosu

Deniz - Aslantuğ düellosu

"Bir İstanbul Masalı, Asmalı Konak'ın mirasını yiyor" diyen Özcan Deniz'le Mehmet Aslantuğ arasındaki söz düellosu alevleniyor.

Aslantuğ'un "Özcan oyuncu değil, kliplerle oyuncu olunmuyor" sözlerine Deniz'den sert yanıt geldi: "Benim oyunculuğumun klip oyunculuğundan öte olduğunu halk kadar onlar da biliyor".

Özcan Deniz'in Hürriyet'in Kelebek ekinde yayınlanan röportajında, "Bir İstanbul Masalı, Asmalı Konak'ın mirasını yiyor" şeklindeki açıklamasının yankıları devam ediyor. Deniz'in bu sözlerine önce Mehmet Aslantuğ, "Özcan oyuncu değil, bunu kendisi de biliyor. Kliplerle oyuncu olunmuyor. Onun için oyuncu ağzıyla da konuşmasın. Öncelikle rol aldığı dizilerde kendi sesini kullansın" diye karşılık verdi.

Ardından Altan Erkekli "Özcan Deniz reklam için bunu yapıyor. Benim ona ağabeyi olarak tavsiyem, biraz az konuşsun' dedi. Bu sözler Özcan Deniz'i kızdırdı. Deniz, Hürriyet'e şu açıklamayı yaptı:

"Mehmet Aslantuğ ile Altan Erkekli, takdir ettiğim, çok başarılı bulduğum iki oyuncu. Ama Mehmet Aslantuğ anlaşılan uzun zamandır sinemaya gitmiyor. Çevirdiğim dört filmde de kendi sesimle oynadım. TV dizisinde de sesli çekim yapılsa, yine kendi sesimi kullanırım. Benim oyunculuğumun, klip oyunculuğundan öte olduğunu en az halk kadar onlar da biliyor. Ben işin kalitesiyle promosyon yaparım".
(Hürriyet)
473
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.