Magazin

Deniz Akkaya'nın örnek kadını

Deniz Akkaya'nın örnek kadını

Eski manken ve fotomodel Deniz Akkaya, katıldığı programda kendisine Bettina Hakko'yu örnek aldığını söyledi.

Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın sunduğu "Dobra Dobra" programına konuk olan Deniz Akkaya, kendisine Bettina Hakko'yu örnek aldığını söyledi.

Aldatıldığımı bilmiyorum, aldatıldıysam da sevgilim çok başarılıymış o zaman. Ben "Kadın yeterli mesaiyi harcamazsa aldatılır" demiştim. Çok kısıtlı bir cümle içinde kullanmıştım bu sözleri. Ben o kadar büyük cümle kuramam zaten. Kuranların da halini görüyoruz. "Çevremizdeki kadınlar yeterli mesai gösteremiyor" demiştim. Bettina Hakko için konuşamam. Bettina benim rol modelim.

Aldatılan kadınlar hep erkeği suçluyor. Kadınlar sanki kendileri melekmiş gibi davranıyor. Ben, ileride evlenir, kocama gerektiği gibi mesai harcarsam ve buna rağmen aldatılırsam, üstüne bir bardak su içerim. Başka ne yapabilirim? Aldatılmak ne erkeğe ne kadına yakışır. Mesai harcama konusu erkekler için de geçerli; çünkü aldatılma erkek için de geçerli.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 29.09.2006
484
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.