Magazin

Deniz Akkaya nafakaya 9 bin lira zam istedi

Deniz Akkaya nafakaya 9 bin lira zam istedi

Manken Deniz Akkaya, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak, kızları Ayşe için eski sevgilisi Efe Önbilgin’in ödediği aylık 6 bin 300 TL’lik nafakanın 15 bin TL’ye çıkarılmasını istedi.

Güncellenme tarihi:

DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI

Akkaya, 1,5 yıl önce ayrıldığı Önbilgin’den olan kızı Ayşe’yi ABD’de dünyaya getirmiş, bir süre önce Emirgan Karakolu’na giderek, kızı Ayşe’ye şiddet uyguladığını öne sürdüğü Önbilgin ve dadı S.D.’den şikâyetçi olmuştu. Akkaya’nın daha önce benzer şikâyeti hakkında savcılık takipsizlik kararı vermişti.

Başkasıyla evlenmişti

Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile evlenmesi beklenirken, Kasım 2010’da üniversiteden arkadaşı Duygu Ekşi ile evlenmişti. Ancak Duygu Ekşi, evi terk eden Önbilgin’e evliliklerinin 9’uncu ayında boşanmak için dava açmıştı. Boşanma davası sırasında bir erkek bebek dünyaya getiren ve kendisi için 15, bebeği için 10 bin lira tedbir nafakası isteyen Duygu Ekşi’ye mahkeme 6 bin lira nafaka bağlamıştı. Çift anlaşmalı olarak boşanmıştı.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 11.05.2012
371
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.