Magazin

Denise'in aşk kaçamağı

Denise'in aşk kaçamağı

Denise Richards'ın, en yakın arkadaşı Heather Locklear'in boşanmak üzere olduğu kocası Richie Sambora'yla aşk yaşamaya başlaması, Hollywood gündemine bomba gibi düştü. İki eski dost şimdi düşman oldu.

Denise Richards'ın çarpıcı fotoları sağda

Hollywood ihanetlere, aşk skandallarına, boşanmalara ve yasak aşk hikáyelerine hiç de yabancı değil aslında. Fakat geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir ihanet, Hollywood gündemine bomba gibi düştü.

Charlie Sheen'den boşanmak üzere olan Denise Richards'ın, kendisi gibi boşanma davası devam eden en yakın arkadaşı Heather Locklear'in kocası Richie Sambora'yla aşk yaşamaya başlaması herkesi çok şaşırttı.

İki çocuğunun babası Charlie Sheen'le inişli çıkışlı evliliğini uzun süre devam ettiren Denise Richards'ı, bu zor günlerinde Heather Locklear hiç yalnız bırakmamıştı. Yan yana villalarda yaşayan iki yakın dost, her fırsatta birbirlerini kardeş kadar sevdiklerini söylüyorlardı.

Denise Richards'ın, Heather Locklear'in 11 yıllık kocası Richie Sambora'yla el ele yakalandığı güne kadar da bu dostluk böyle devam etti. Heather Locklear, evliliğinin en yakın arkadaşı yüzünden bitmesinin şokunu yeni yeni atlatıyor. Denise Richards ve Richie Sambora çifti ise, haklarında söylenenlere aldırmadan aşklarını özgürce yaşıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.05.2006
355
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.