Magazin

Demi Musti'ye komşu olacak

Demi Musti'ye komşu olacak

Çocuklarıyla birlikte ülkemizde tatil yapan Demir Moore'un, Göçek'teki Safir Evleri'nde villa baktığı ortaya çıktı. Moore'un beğendiği bahçe katı villanın ise Mustafa Sandal'ın evi ile yanyana olduğu öğrenildi.

Hollywood yıldızı Demi Moore, eşi Ashton Kutcher, 3 çocuğu birlikte Fethiye'nin Ölüdeniz koylarında sürdürdüğü tatili sırasında, satın almak üzere ev baktığı da ortaya çıktı. Günlük kirası 3500 euro olan 32 metrelik "Carmina" isimli süper lüks yatla seyahat eden Moore'un, Göcek'teki Safir Evleri'ni çok beğendiğini, birkaç saatliğine karaya çıkarak bu evlere baktığı öğrenildi. Göcek'te denize sıfır olan, çam ağaçları içindeki Safif Evleri'ni gezen Demi Moore'un, evlerin satışıyla ilgili bilgi alışverişinde bulunduğu ortaya çıktı. Fiyatları 700 bin ile 1 milyon 500 bin Euro arasında değişen evleri tek tek gezen starın, üç satılık villadan bahçe katlı bir villayı beğendiği, fiyatı konusunda pazarlık yaptığı gelen bilgiler arasında.

PORTOFİNO OUT GÖCEK İN
Demi Moore'un beğendiği bahçe katı villanın komşuları arasında ise pop müziğin ünlü ismi Mustafa Sandal yer alıyor. Mustafa Sandal, Moore'un Safir Evleri'nde villa baktığını site görevlilerinden öğrendiğini belirterek, "Demi Moore'un ev baktığını bana da söylediler. Alış satış işleriyle ilgili bir yardımcısını görevlendirmiş. Sanırım pazarlıklar devam ediyormuş. Sonuç olarak Moore'un benim evime komşu olup olmaması önemli değil. Önemli olan bir dünya starının Göcek'te ev almasıdır. Artık Portofino out, Göcek in" şeklinde konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.08.2006
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.