Magazin

Demi Moore da photoshop kurbanı oldu

Demi Moore da photoshop kurbanı oldu

Photoshop programında yapılan rötuşlar sonrasında W dergisinin Aralık sayısının kapağındaki Moore'un belinin bir kısmı daha içeriye alınmış.

Güncellenme tarihi:
Demi Moore, W dergisinin Aralık sayısının kapağını süslediğinde kusursuz vücut hatları ve cildiyle herkesi büyülemişti. Fakat kapağa biraz daha yakından bakanlar bu kusursuzluğun içinde büyük bir kusur yattığını farketti. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN 47 yaşındaki Moore'un belinin bir bölümü ile kalçası ortantısızdı. W dergisi ise rötuşların kendi ekipleri değil fotoğrafçılar Mert Alaş ve Marcus Piggot ve onun ekibi tarafından yapıldığını açıkladı. Bir sözcü de fotoğrafçıların Demi Moore'a sıradışı bir rötuş yapmadıklarını dile getirdi. Sözcü, "Demi inanılmaz güzel bir ve kapağımızın da bunu yansıttığını düşünüyoruz" açıklamasını yaptı. Geçen ay Ralph Lauren de bir model daha zayıf göstermek için photoshop teknikleri kullandığı için çok eleştirilmişti. Rusya doğumlu model Valentina Zelyaeva'nın bel bölgesi dijital ortamda inceltilmişti. (ntvmsnbc.com)
Yayın tarihi: 20.11.2009
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.