Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Demet'ten "şerefli baba" ile intikam

Demet'ten "şerefli baba" ile intikam

Demet Akalın, "Bir tek Demet tanırım, o da Demet Kutluay" diyen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'den intikamını "Alişan için şerefli babanın şerefli bir kızını arıyoruz" sözleriyle aldı.

Önce ihanetle suçladı
Mehmet Ali Erbil'in, katıldığı bir programda "Hayatta bir tek Demet tanırım. O da İbrahim Kutluay'ın eşi Demet Kutluay" demesi büyük bir kavga başlattı.

Bu sözler üzerine başka bir programa telefonla bağlanan Kutluay'ın eski sevgilisi Demet Akalın, "Mehmet Ali, beni çabuk unutmuş. Üçüncü eşi Sedef ile evliyken şimdiki eşi Tuğba'yla ilişkisi vardı. Tuğba'yı Ulus'taki evime kahve içmeye getirmişti" dedi.

Mehmet Ali sessiz
Ancak bu sert sözler Akalın'ın öfkesini dindirmeye yetmedi. Ünlü şarkıcı, Sezin Erbil'den evlilik hazırlığı yaparken ayrılan Alişan'ın doğum günü kutlamasında yine Erbil'e yüklendi. Akalın, "Oğuz, ben ve Alişan beraber geziyoruz, ama olmuyor. Alişan yalnız kalıyor. Bir an önce ona şerefli bir babanın şerefli bir kızını bulmak istiyoruz" diyerek Erbil'e göndermede bulundu. Mehmet Ali Erbil ise şimdilik sessizliğini koruyor ve "Bu konuda konuşmak istemiyorum" demekle yetiniyor.
(Hürriyet/Kelebek)
391
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.