Magazin

Demet'in 'Pınar Altuğ' isyanı

Demet'in 'Pınar Altuğ' isyanı

Demet Akalın, sevgilileriyle gündeme gelen Pınar Altuğ'a laf attı: "Kıvanç Tatlıtuğ ile asla sevgili olmam. Hatır soran iyi bir dost. Ona hayranım ama oyunculuğuna. Dizideki Mehmet'in sevgisi beni etkiliyor. Beni Pınar Altuğ ile aynı kefeye koydular."

Demet Akalın açıklamalarına şu sözlerle devam etti: "Pınar Altuğ ile aynı kefeye koydular. Akşam yemeğe gittiğimiz doğru ama ne şimdi ne de gelecekte Kıvanç ile sevgili olurum. Hala eski eşimi seviyorum. Keşke böyle olmasaydı. Zaten yeni bir ilişkiye de hazır değilim. Boşandığım gün İbrahim Tatlıses telefon etti.

Cuma boşanmışım, pazar günü programa çık dedi. O ruh halimle çıkmam imkansız zaten. Bana kırgın şimdi. Asena'yı hiç tanımam ama geçenlerde sahneye çıkmak üzereyken ayakkabısının olmadığını duydum. Menajerler aracılığıyla ayakkabımı gönderdim. Tatlıses duyarsa çok kızacak..."

Seda Sayan sahip çıktı
Ünlü şarkıcı Seda Sayan ile Demet Akalın, önceki akşam Arnavutköy Fish Mekan'da yedi. Geçtiğimiz ay eşi Oğuz Kayhan'dan ani bir kararla boşandıktan sonra adı aşk dedikodularına karışan Akalın'a, yine bir aşk dedikodusu olan "Kazım Cengiz'le beraber misiniz?" sorusu yöneltilince ünlü popçu bir hayli sinirlenerek, "O kim ya, ben öyle birini tanımıyorum" dedi.

Bu durum karşısında meslektaşının imdadına yetişen Seda Sayan, arkadaşını sakinleştirmeye çalışarak basın mensuplarına, "Arkadaşlar, yeni boşanmış olan arkadaşımı rahat bırakın ve bu tip aşk dedikodularına onun adını kullanmayın" açıklamasını yaptı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 14.01.2007
501
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.