Magazin

Demet’i soyanlar ağır cezalık

Demet’i soyanlar ağır cezalık

Şarkıcı Demet Akalın’ın Beykoz’daki evinden, içinde 500 bin lira, miktarı bilinmeyen euro ve dolar, ziynet eşyaları bulunan çanta ile biri altın kaplamalı iki saati çaldığı iddia edilen 10 sanık hakkında, 12 yıldan 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Güncellenme tarihi:
demet akalın

Hizmetçi Rahime Okuyucu, eşi Murat Okuyucu, arkadaşları Sercan Zorba, Kenan Piştofoğlu, Emrah Öztürk, Naim Bağcı, Şerafettin Özben, Halil Soylu, Dursun Öztürk ve Fazilet Öztürk hakkındaki dava, hırsızlık ve konut dokunulmazlığını ihlal suçundan açıldı.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Beykoz 2’nci Asliye Ceza’da, davanın nitelikli yağma ve kilitlenmek suretiyle muhafaza altına alınan eşya hakkında hırsızlık suçunu içerdiğine kanaat getirerek dosyayı görevsizlik kararı ile Üsküdar Ağır Ceza’ya gönderdi. İddianamede hizmetçinin temizlik için odayı açtığı ve daha önce işten çıkarılmış eşine haber verdiği, eşinin de arkadaşlarını organize ederek hırsızlığı gerçekleştirdiği ve suçu gizlemek için de Rahime Okuyucu’nun ellerini bağladıkları belirtildi. Paranın yakalanamayan sanık Naim Bağcı’da olduğu ve ele geçirilemediği de ifade edildi.

Yayın tarihi: 29.01.2012
1148
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.