Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Demet'i aradım

Demet'i aradım

Ünlü popçu Deniz Seki, bir süredir salı geceleri "STNBL" adlı mekanda sahneye çıkıyordu. Seki'nin programı başarılı olunca, işletme başka gecelere de canlı müzik programı koyması ortalığın da bir anda karışmasına neden oldu.

Bu gecelerden birinde Demet Akalın'ın sahneye çıkacağını öğrenen Deniz Seki'nin mekanın işletmecisini arayarak, "O kadının çıktığı yerde ben bir daha sahne almam. Bundan sonra ben yokum" demesi, Akalın'ı fena kızdırdı. Ancak genç şarkıcıdan yanıt gelmeden Deniz Seki hızlı davranarak, böyle bir açıklama yapmadığını belirtti:

"STNBL"da iki haftada bir sahne alacaktım. 2 kez sahneye çıktım. Şubat ayının ortalarından itibaren de Jazz Lounge'da sahneye çıkmaya karar verdim. Benim o kulüpten ayrılamamın asla Demet'le bir ilgisi yoktur. Demet'i aradım ve böylebir şey söylemediğimi anlattım. Kimseyle bir problemim yok. Bu şeyler çok çirkin şeyler. Ben hiç bir meslektaşım hakkında böyle konuşan birisi miyim? Artık beni tanıyın!"
(Hürriyet)
360
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.