Magazin

Demet'e sahnede şok!

Demet'e sahnede şok!

Tokat'ın Erbaa ilçesinde konser veren pop sanatçısı Demet Akalın, sahnede yüzüne isabet eden bir cisim nedeniyle şarkısını yarıda keserek konser alanını terk etti.

Güncellenme tarihi:
Yaşanan talihsiz olay öncesinde de stresli olduğu gözlenen Akalın izleyicilere,"Sakinlik lütfen. Bu gürültüyü kadırmıyor kafam." diyerek sessiz olmalarını istedi. Erbaa Belediyesi tarafından 17'ncisi düzenlenen Uluslararası Geleneksel ve Kültürel Etkinlikleri kapsamında, ilçe stadyumunda konser düzenlendi. Sunuculuğunu Ece Erken'in yaptığı konser gecesinde yaklaşık 5 bin kişi stadyumu doldurdu. Sunucu Erken'in sunum aralarında sürekli cep telefonu ile mesajlaşması ve gözlerinin dolması dikkat çekti. Çeşitli ülkelerin halk oyunları ekiplerinin gösterileri sonrası pop sanatçısı Demet Akalın saat 22.30'da sahne aldı. Belediye Başkanı Ahmet Yenihan Ece Erken ve Demet Akalın'a Erbaa ilçesinin üzüm yaprağı ile sarılmış dolma ikram etti. İlk dakikaların coşkulu geçtiği konserde Akalın şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Fakat ilerleyen dakikalarında sanatçının stresli hali dikkat çekti. İŞTE KAMERAYA YANSIYANLAR: Kendisine tezahürat eden izleyicilere seslenen Akalın, sessiz olmalarını isteyerek,"Sakinlik lütfen. Bu gürültüyü kaldırmıyor kafam. Kurban oluyum, hepinizi görüyorum. Taşkınlığa gerek yok herkesi görüyorum. Sakin." diyerek izleyenleri uyardı. Bir saat 15 dakika sürmesi planlanan konserin bitimine 15 dakika kala, sahneye atılan bir cisim Akalın'ın yüzüne isabet etti. Elini yüzüne tutan Akalın, şarkıyı devam ettirmeden ve hiçbir şey söylemeden sahneden indi, aracına binerek konser alanını terk etti. Geceyi Erbaa ilçesinde geçirmesi planlanan Demet Akalın, programında değişiklik yaparak apar topar Samsun'a hareket etti. Konserin organizatörü Süleyman Aydın, sanatcının yaralandığını ve Samsun Tıp Fakültesi'nde tedavi görmek için Samsun'a gittiğini iddia ederek, "Sağ gözünün altında şişlik oluştu. Burada tedavi ettirmek istedik ama Samsun'da tedavi olmak istidiğini söyleyerek gitti." dedi. Sanatçıya atılan cisimin gonca olduğu ve yaralama imkanı olmadığı iddia edilirken, Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan'ın bugün bir açıklama yapacağı belirtildi.
Yayın tarihi: 18.07.2010
461
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.