Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Demet evlenmeden çocuk istiyor

Demet evlenmeden çocuk istiyor

Demet Akalın, yeni yaşını kutlarken dileğini de açıkladı: "Evlenmeden çocuk sahibi olmak".

Demet Akalın, önceki akşam Bebek'teki Pearl adlı mekanda, yeni yaşını sevgilisi Oğuz Kayhan ve yakın dostları ile birlikte kutladı. Yeni yaşında birçok dilek tuttuğunu söyleyen Akalın, bunlardan birinin de evlenmeden çocuk sahibi olmak diye açıkladı.

Demet Akalın, "Birkaç tane dilek diledim. Çocuk diledim. Evlilik yok. Evlenmeden çocuk diledim. Bizden bir daha evlilik beklemeyin. Biz böyle çok iyiyiz. İnşallah sağlığımız yerinde olursa çocuk düşünüyoruz" dedi. Akalın'ın doğum günü partisindeki güller dikkat çekti.

Çünkü güllerin üstünde Demet Akalın'ın fotoğrafları yer alıyordu. Akalın, "Oğuz bana sürpriz yaptı ve dün gece telefonumu çaldı. Bir şeyler yaptığı belliydi ama bu kadar büyük bir organizasyon beklemiyordum. Güllerin üstünde bile resmim var. Ama onun en güzel hediyesi üzerinde. Ensesine 'Demet' diye dövme yaptırdı. Benim doğum günü hediyem bu" diye konuştu.
(Hürriyet/Kelebek)
515
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.