Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Demet: Bir özüre bitmezdi

Demet: Bir özüre bitmezdi

Geçtiğimiz hafta, dört aylık eşinden boşanan Demet Akalın, "Kavga ettik, belki bir özür dilenseydi buralara kadar gelmezdi" dedi.

Geçtiğimiz temmuz ayında Çeşme'de nikah masasına oturan Demet Akalın ile restoran zinciri sahibi Oğuz Kayhan'ın boşanmasının yankıları sürüyor.

Yarın akşam KANAL D'de saat 24.00'te ekrana gelecek olan "Canlı Canlı" programına konuşan Demet Akalın, "Evlilik nasıl bitti diyorsanız, bu bizim bir seneyi aşkın bir beraberliğimizdi. Biz çok büyük kavgadan sonra evlenme kararı almıştık. Ufak bir kavgada, 'boşanalım' dedim. O da 'tamam' dedi. Belki bir özür dilenseydi buralara kadar gelmezdi, ama artık olan olmuş söylenecek birşey yok" dedi.

Çocuk istemiyorum
Boşandıktan sonra mesajlaştıklarını dile getiren Akalın, şunları söyledi: "Biliyorum başıma birşey gelse arayacağım ilk insan tabii ki Oğuz olur. O yüzden aklınıza bir şey gelmesin, yok zaten. Çocuk doğurmak gibi bir niyetim yok, istemiyorum yani. Buna da herkesin anlayış göstermesini istiyorum. Çocuk istemiyordum, o yüzden hayat görüşlerimiz çakışıyordu. Bu meseleden ayrılık olur mu denirse kaynağında bu yatıyor aslında. Kendimi hazır hissetmiyorum. Bilmiyorum ne zaman hazır hissederim, belki psikolojik sorun ama istemiyorum..."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 20.11.2006
411
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.