Magazin

DEMET AKALIN SAHNEYE PLAJ SEMSİYESİ VE ISITICI İSTEDİ

DEMET AKALIN SAHNEYE PLAJ SEMSİYESİ VE ISITICI İSTEDİ

ŞARKICI Demet Akalın, Alanya'da verdiği konserde, hava yağışlı olmamasına rağmen üstü açık sahneye önce plaj şemsiyesi kurdurdu, ardından üşümemek için ısıtıcı getirtti.

ŞARKICI Demet Akalın, Alanya'da verdiği konserde, hava yağışlı olmamasına rağmen üstü açık sahneye önce plaj şemsiyesi kurdurdu, ardından üşümemek için ısıtıcı getirtti. Sahneye çıkmadan önce mekan yetkililerine fotoğrafının çekilmesini istemediğini söyleyen Akalın, konser sırasında ise seyircilere "Sıcakmış hava, niye çorap giydim ki ben?" dedi.
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde önceki gün yağmur nedeniyle konseri iptal edilen Demet Akalın, Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Club Summer Garden'da konser verdi. Eğlence mekanına eşi Okan Kurt ile gelen Demet Akalın, konserden önce sahneye plaj şemsiyesi ve ısıtıcı kurdurdu. Yağmurun yağmaması üzerine plaj şemsiyesi eğlence mekanı çalışanları tarafından kaldırıldı. Akalın'ın, "Fotoğraf çekilmesini istemiyorum" demesi üzerine gazeteciler sahne yanından seyircilerin arasına indirildi.
DJ Suat Ateşdağlı'nın ardından sahneye çıkan Akalın konserine, 'Aşk' adlı şarkısı ile başladı. Dansçılar eşliğinde söylediği ilk şarkının ardından Akalın hayranlarına, "Sıcakmış hava, niye çorap giydim ki ben?" dedi. Demek Akalın'ın isteği üzerine gazetecilerin ilk iki şarkıdan sonra görüntü almasına da izin verilmedi.
Şarkılarını playback seslendiren Akalın, yaklaşık 40 dakika sahnede kaldı.


Yayın tarihi: 21.05.2012
602
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.