Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

DEMET AKALIN KONSERİ YAĞMUR NEDENİYLE İPTAL EDİLDİ

DEMET AKALIN KONSERİ YAĞMUR NEDENİYLE İPTAL EDİLDİ

ŞARKICI Demet Akalın'ın Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde vereceği konser, yağmur engeline takıldı.

ŞARKICI Demet Akalın'ın Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde vereceği konser, yağmur engeline takıldı. Üstü açık eğlence mekanındaki konser yağıştan dolayı iptal olurken, Akalın hayranları işletme tarafından dağıtılan sarı ve şeffaf yağmurluklarla sokakta bekledi. Demet Akalın ise sosyal paylaşım sitesinde 'Ay gören de yağmuru seli ben yarattım sanacak. Bu sahne yatar, uyuyorum ben, hadi iyi geceler öldüm yorgunluktan' diye yazdı.
Geçen nisan ayında işadamı Okan Kurt ile evlenen şarkıcı Demet Akalın'ın Bodrum'da bu yıl vereceği ilk konser, yağış nedeniyle iptal oldu. Gümbet'in ünlü eğlence mekanlarından Club Posh'ta konser vermesi beklenen Akalın'ın sahneye çıkmasını isteyen hayranları, işletme tarafından dağıtılan yağmurluklarla barın önünde dakikalarca bekledi. Sarı ve şeffaf yazlık yağmurluklarla mini etek ve topuklu ayakkabılarla sokakta kalan Akalın'ın hayranları, ünlü şarkıcıya sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan ulaştı.
DEMET'İN BODRUM TWEETLERİ
Demet Akalın, gece yarısı ilk mesajında 'Bu sahne yatar, uyuyorum ben, hadi iyi geceler, öldüm yorgunluktan' diye yazdı. Bu arada, bir hayranının, 'Yağmurluklarımızı giydik, seni bekliyoruz' diyerek fotoğraf paylaşması üzerine Akalın, saat 00.30'da 'Ay gören de yağmuru seli ben yarattım sanacak' diye yanıt verdi. Akalın hayranları, bunun üzerine hemen karşıda bulunan Club Pasha'da sahneye çıkanHalil Sezai'yi dinlemeye gitti.
Her iki ünlü eğlence mekanına, basın mensuplarının girişine izin verilmedi.

542
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.