Magazin

Demet Akalın'ın kocası fena dağıttı!

Demet Akalın'ın kocası fena dağıttı!

Okan Kurt, eşi Demet Akalın’ın doğum günü partisinde spor ve dans figürlerini harmanlayıp kendi stilini yarattı!

Yok böyle dans

Okan Kurt, eşi Demet Akalın’ın doğum günü partisinde spor ve dans figürlerini harmanlayıp kendi stilini yarattı!

Demet Akalın, 41’inci yaşını önceki akşam Maslak Sheraton Otel içindeki Kubbe adlı gece kulübünde kutladı. Ünlü şarkıcı, doğum gününü normalde cuma günü kutlayacaklarını, ama eşi Okan Kurt’un kendisine sürpriz yapıp bu partiyi organize ettiğini söyledi.


Anadolu’dan Brezilya’ya

Basının sorularını yanıtladıktan sonra eğlence faslına geçen çift, dansa doydu. Geceye damgasını vuransa, Kurt’un çılgın figürleri oldu. Halayla başlayıp Brezilya kökenli Capoeira’yı andıran hareketlerle devam eden Kurt’un kendine özgü stili merakla izlendi.

Haklarında boşanacaklarına dair dedikodular çıkan Özlem Yıldız-Sinan Serter çifti, partide sıcak pozlar vererek iddiaları yalanlamış oldu.

Okan fantezi yapıyor sandım

Gece boyunca eşi Okan Kurt’u öpücüğe boğan Demet Akalın, partinin kendisi için gerçek bir sürpriz olduğunu söyledi: “Ben fantezi olsun diye otele geldik sandım, meğer bizimki tüm akrabalarımı, arkadaşlarımı toplamış parti veriyor... Gölcük’tekiki akrabalarım bile gelmiş, çok duygulandım, ağladım.” (Kelebek)

Yayın tarihi: 25.04.2013
5405
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.