Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Demet Akalın'ın ilginç tişörtü

Demet Akalın'ın ilginç tişörtü

Uludağ Grand Yazıcı Otel'de konser veren Demet Akalın, söylediği hareketli şarkılarla dinleyenleri coşturdu.

Küçük köpek motiflerinin bulunduğu mini şortuyla yürek hoplatan Akalın'ın üzerine giydiği siyah tişörtde ise '% 99 virgin' (bakire) yazması dikkat çekti.

Geçen yıl temmuz ayında ani bir kararla Oğuz Kayhan'la evlenen, 4 ay sonra tek celsede boşanan, ardından da ocak ayında birlikte geldikleri Uludağ'da boşandığı eşiyle samimi pozlar veren Demet Akalın, bu kez 'Beyaz Cennet'e tek başına geldi.

Haftasonu Uludağ Grand Yazıcı Otel'de konser veren Akalın, söylediği hareketli şarkılarla dinleyenlerine keyifli dakikalar yaşattı. Demet Akalın, küçük köpek motifleri ve çeşitli süslerin bulunduğu mini şortunun üzerine giydiği siyah tişörtde '% 99 virgin' (% 99 bakire) yazması dikkat çekti.

Konserine, son albümünde yer alan 'Mantık evliliği' şarkısıyla başlayan Demet Akalın, programı süresince hareketli şarkılar söyledi. Her konserinde olduğu gibi İbrahim Tatlıses şarkılarını da söyleyen Akalın, hayranlarından bol bol alkış aldı.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 14.02.2007
505
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.