Magazin

Demet Akalın'dan inanılmaz gaf!

Demet Akalın'dan inanılmaz gaf!

Ön sırada kulaklarını tıkayan kişiye 'amca' diye sataştı. O kişi bakın kim çıktı.

Demet Akalın'dan inanılmaz gaf!
Konya'nın Akşehir İlçesi'nde düzenlenen 52'nci Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri kapsamında konser veren Demet Akalın, ön sırada oturan Kaymakam Ahmet Katırcı'ya 'amca' diyerek gaf yaptı.

Demet Akalın, en önde oturan Kaymakam Ahmet Katırcı'nın kulağını tıkadığını görünce, "Amca bir saattir sana bakıyorum. Ellerinle kulaklarını tıkamışsın. Rahatsız mı oldunuz?" dedi. Bunun üzerine Kaymakam Katırcı, ailesi ve diğer protokol üyeleri konser alanını terk etti.

52'nci Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri'nin 6'ncı gününde Açık Hava Tiyatrosu'nda düzenlenen Demet Akalın konserine ilgi büyük oldu. Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği konserde sahne performansı ve söylediği şarkılarla izleyenleri coşturan Demet Akalın, ilerleyen dakikalarda herkesi şaşırtan bir gaf yaptı.

Sahnedeki Demet Akalın, ailesiyle birlikte en önde oturan Akşehir Kaymakamı Ahmet Katırcı'ya dönerek "Amca bir saattir sana bakıyorum. Ellerinle kulaklarını tıkamışsın. Rahatsız mı oldunuz? Böyle yapmanız benim konsantremi bozuyor. Allah'tan arka tarafta gençler var. Onlar eğleniyor" dedi.

Şaşıran Kaymakam Katırcı da elleriyle kendini işaret ederek, "Bana mı diyorsunuz?" diye sordu. Demet Akalın da "Evet sen, sana diyorum. Dikkatimi dağıtıyorsun" karşılığını verdi. Bunun üzerine sinirlenen Kaymakam Katırcı, ailesi ve diğer protokol üyeleri konser alanını terk etti.

Kaymakam Katırcı ve protokol üyelerinin alandan ayrıldığını gören Demet Akalın ise "Ben gençlerle devam ederim" diyerek konserine kaldığı yerden devam etti.

Konser yaklaşık 1.5 saat sürerken, Demet Akalın ise bugün sosyal paylaşım sitesi 'twitter'dan bu olayı değerlendirdi. Akalın, twitter sayfasında önce "Akşehir'e teşekkürler. Biletli halk konserini bile tıklım tıklım dolduran Demetçileri öperim" yazılı mesajı yazdı. Akalın, Kaymakam Katırcı ile yaşadığı diyalog için ise "Amca haberi doğrudur, neresi gaf anlamadım! Başı ağrıyorsa konsere gelmeseydi bey amca" diye yazdı.

Ailesiyle birlikte konsere gelen Kaymakam Ahmet Katırcı'nın ise başının ağrıdığı ve yüksek sesten rahatsız olduğundan zaman zaman elleriyle kulaklarını tıkadığı belirtildi.

Atilla MEMİŞ/AKŞEHİR (Konya), (DHA)
Yayın tarihi: 08.07.2011
457
dahafazlası
YORUMLAR

helal kiz sana demet abla iyi yapmisin

sevda kaptan 08.07.2011 12:04:05
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.