Magazin

Demet Akalın’dan Göksel’e ağır sözler!

Demet Akalın’dan Göksel’e ağır sözler!

Demet Akalın, Türkiye Müzik Ödülleri Töreni’nde en iyi kadın şarkıcı seçilen Göksel’i kızdıracak açıklamalarda bulundu…

Göksel’e laf attı

Türkiye Müzik Ödülleri gecesinde en iyi şarkıcı ödülünü Göksel’e kaptırınca “Ödül benim hakkımdı” diyen Demet Akalın, geri adım atmıyor. Akalın, önceki gün katıldığı 12. Altın Objektif Ödül Töreni’nde de Göksel’i hedef alan sert açıklamalarda bulundu.

Göksel’in hakkı değildi

“Sitem değil gerçeklerdi, dört ödül de benim hakkımdı. Ben en çok çalışan sanatçıyım. Geçmişte Sıla ve Hande’nin hakkının yendiği zamanlar oldu, ama Göksel’in değil, hiç kusura bakmayın. En iyi klip de bizim olmalıydı. Doğruları söyleyince sevimsiz olunsa da ben doğruları söylemekten yanayım.”

OKAN'LA TEKE TEK HALLETSİN

Akalın, yılın kadın şarkıcısı ödülünü Göksel’e kaptırmasına Twitter mesajıyla gönderme yapan Alişan ile eşi Okan Kurt’un yaşadığı gerilim için “Onlar Okan’la alakalı sorular. Benim o geceye dair tek bir twit’im yok. Kocamla problemi varsa teke tek halletsin” dedi.


Kurt ise Alişan ile yaşadığı twit savaşı ve tehditleşme ile ilgili şunları söyledi: “Kavga olayı falan yok. Ama dava açacaksa savcılıklar orada. Biz gerginliğin farkında bile değildik. Eğlendik, sonra evimize geçtik. Zaten Twitter hesabım da yok.

Ufak çocuklar atmış olabilir. Ben kimseyi bir yere çağırmadım, tehdit etmedim. Onlar arayıp çorbacıya davet ettiler, biz gitmedik. Sonra ‘Yarın gelip görüşeğiz’ dediler, şimdi gelmiyorlarmış. Kimse kimseden korkmaz, herkes babasının oğlu...”

ÖYLE ŞEYLER YAZARAK BENİ KIZDIRAMAZ

Demet Akalın, Alişan’la dostluğunun bitmesiyle ilgili sorulara ise şu yanıtı verdi: “Onlar düşünecek bunu... Benim ödül almamdan görüşmediğim birçok insan mutlu oldu, tebrik mesajları attı. O ise değişik şeyler yazarak beni kızdıracağını düşünüyor. Ne yazdığı umurumda değil. Ama beni değilse de fan’larımı kızdırabilir.”

(Kelebek)

Yayın tarihi: 17.04.2013
1657
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.