Magazin

Demet Akalın'a Nispet

Demet Akalın'a Nispet

Hülya Avşar şarkıcı Demet Akalın'ın single teklifinin reddedikten kısa bir süre sonra Rafet El Roman'la stüdyoya girdi.

Güncellenme tarihi:

Demet Akalın geçen haftalarda arkadaşlarıyla yemek yedikten sonra Hülya Avşar’la ilgili dikkat çekici açıklamalar yapmış ve ‘Hülya Avşar’ı yeniden yaratacağım’ demişti. Magazin gündemi Akalın’ın bu açıklamasından sonra mikrofonlarını Hülya Avşar’a uzatmış ancak Avşar, Demet Akalın’ın bu sözlerinde kötü bir niyet olmadığını söylemişti.Demet Akalın bu açıklamalardan bir süre sonra parasını vererek aldığı ve hit olacağını düşündüğü şarkıyla Hülya Avşar’ın kapısını çaldı ancak ondan olumsuz bir cevap aldı. Hülya Avşar, Demet Akalın’a projeleri ve televizyonla ilgilenmek istediğini bu süreçte müziğe yer olmadığını söyledi. AVŞAR KIZI STÜDYODAN PAYLAŞTI

Magazin kulislerinde dolaşan iddialar ise, Hülya Avşar’ın 14 Şubat için Rafet El Roman’la bir düet çalışması yapmak üzere stüdyoya gireceğini söylüyordu. İddialar doğru çıktı ve Avşar, sosyal medya hesabından Rafet El Roman’la müzik stüdyosunda çekilmiş bir karesini paylaştı. Avşar bu kare ile adeta Demet Akalın’a göndermede bulundu.

Yayın tarihi: 15.02.2017
18525
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.