Magazin

Demet Akalın’a ağır benzetme: Pavyon şarkıcısı

Demet Akalın’a ağır benzetme: Pavyon şarkıcısı

Davalık olan Demet Akalın ile Arto'nun arasında şimdi de 'Pavyon' polemiği yaşandı.

Güncellenme tarihi:

Geçtiğimiz aylarda karşılıklı küfürleşip kavga eden ve ardından karşılıklı birbirlerini mahkemeye veren şarkıcı Demet Akalın ile Arto'nun arasında sular bir türlü durulmuyor.

Demet Akalın, önceki gün twitter'da kullanılmış sahne kostümlerini pavyonda çalışanlara vereceğini açıklayınca mahkemelik olduğu Arto'nun diline düştü.

Sivri dilli şarkıcı Arto önceki gün yine twitter'da Demet Akalın'ı hedef aldı. Sosyal medyada dikkatleri çeken polemik Demet Akalın'ın twitter sayfasına "Adana'da Bursa'da pavyonda çalışan varsa haber etsin bana eski sahne kıyafetlerimi göndereceğim" diye yazmasıyla başladı.

Bu sözler üzerine Arto ise "Hayret hayret. Bir kadın şarkıcımız imana gelmiş ve birilerine yardım
edecekmiş. Sonunda iyi birimi olacak dersiniz. Ben inanmam. Yani o elbiseleri herhalde normal sivil vatandaş giyemeyeceğine göre tabii ki tarzına yakın insanlar giyecektir ama dedim ya bu bile güzel" diye yazarak Akalın'ı pavyon şarkıcısına benzetti.

Arto'nun kavgada bile söylenmeyecek bu sözlerinden sonra şarkıcı Demet Akalın'ın nasıl bir cevap vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Yayın tarihi: 03.12.2012
1195
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.