Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Demet Akalın, sürpriz yakınlaşmayı cep telefonuyla çekti!

Demet Akalın, sürpriz yakınlaşmayı cep telefonuyla çekti!

Ünlü sunucu Ece Erken, Bodrum tatili sırasında oğlunun annesi Hande Acar'dan geçen aylarda boşanan iş adamı Erdinç Acar'la yakınlaştı.

İkilinin arasındaki sürpriz samimiyeti Erdinç Acar'ın pazar gecesi sabaha karşı Erdinç Acar'ın lazerle otel koyunun karşı kıyısındaki tepeye "Ece Erken seni seviyorum" yazdırmasıyla ortaya çıktı. İkilinin samimiyeti Demet Akalın'ın cep telefonuyla çektiği ve altına gülücük işareti koyduğu fotoğrafla da belgelendi.

Erken ve Acar fotoğrafta tekila bardaklarını tokuştururken görülüyor. Bodrum tatilinin son günü dizini iskeye çarptığı için dizine 3 dikiş atılan ve cep telefonunu denize düşüren Erken pazartesi günü İstanbul'a döndü. Erken ayağının tozuyla FOX'ta sunduğu yarışma programının çekimine gitti. Acar'la aralarında bir ilişki yaşanıp yaşanmadığı sorusuna ise "Yazı yazdırdığı doğru ama bu konu hakkında konuşmayacağım. Şu an Sesim kısık yayına çıkacağım için konuşamıyorum" dedi.
(Milliyet)
817
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.