Magazin

Demet Akalın: Onu Yeniden Yaratacağım

Demet Akalın: Onu Yeniden Yaratacağım

Demet Akalın eşi Okan Kurt, Sinan Akçıl ve Fettah Can geçtiğimiz akşam bir araya geldi. Şarkıcı Demet Akalın, Hülya Avşar için bir single hazırlayacağını söyledi. "Onu yeniden yaratacağım" sözleriyle dikkat çeken Akalın'a Hülya Avşar'ın ne tepki vereceği merak konusu oldu.

Demet Akalın, geçtiğimiz akşam eski dostları Sinan Akçıl, Fettah Can ve Hasan Yenilmez gibi isimlerle bir araya geldi. Keyifli bir akşam geçiren ünlü isimler çıkışta hızla uzaklaşırken, Demet Akalın magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Demet'ten Avşar'a single

"Hülya'ya ' Bırak sana bir single yapayım, harika bir şey olacak' dedim ve kabul etti." diyen Demet Akalın hazırlayacağı single için şu sözleri söyledi;

"Onun bende inanılmaz bir yeri vardır, ona acayip şarkılar buldum. Şarkı konusunda biraz şanslıyım. Ona çok güzel bir single yapacağım... O benim hem üstadım hem eski dostum. Çok kıymetli müzisyenlerden onun için bir şeyler rica ettim. Hülyayı tekrar yaratacağım ! Bütün masraflar benden.. Sinan Akçıl müziklerini yapmış. Sinan’ı hep magazin tarafıyla tanıyorsunuz ama o çok değerli bir müzisyen. Bense altın değil ben pırlanta çağımı yaşıyorum.. Tutmazsa Türkiye’yi terk ederim! ”

"Benim şarkılarım bebeklerin dilinde"


İrem Derici ile aralarında bir rekabet olup olmadığı sorusuna " Benim şarkılarım bebeklerin dilinde. Başka bir şey söylemeye gerek yok...” şeklinde cevap verdi.

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 20.01.2017
6616
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.